Privaatsus

Privaatsuse teadaanne
Intral on jätnud endale õiguse teha muudatusi privaatsuse teadaandes.See informatsioon, mis on kogunenud meie veebilehele või siis onsisestatud tellimuse registreerimise eesmärgil, kaasa arvatud kõik kliendid ja arvete esitamisega seotud kontaktid, on intral.net-i ainuomand. Kasutajanimed, paroolid ja IP aadressid, mis on kogutud lehe juurdepääsu audentsuse kindlaks tegemiseks, hoitakse ranges konfidentsiaalsuses. Me ei müü ega levita seda informatsiooni mingil viisil ega kasuta mitte ühelgi teisel eesmärgil kui lehe juurdepääsu audentsuse kindlaks tegemiseks.

Küpsised
Küpsis on väike andmehulk, mida hoitakse kasutaja kõvakettal ja mis  edastab informatsiooni ka kasutajast. Küpsised, mis on meie lehel, ei ole mingil viisil ühendatud isiklikult identifitseeritava informatsiooniga. Kui kasutaja sulgeb oma brauseri, siis küpsis lihtsalt kaob. Küpsised on nõutavad teatud osades, et meie veebileht toimiks õigesti, konkreetsemalt öeldes cms-ssi kasutamiseks.

Logimisfailid
Logimisfailid on genereeritud veebiserveri tarkvara poolt, mis haldab Intral.net kodulehekülge. Need logifailid sisaldavad informatsiooni kasutajate kohta, kes omavad ligipääsu lehele, kaasa arvatud IP aadresse ja põhi demograafilist informatsiooni. IP aadressid ei ole ühendatud isiklikult identifitseeritava informatsiooniga.

Jagamine
Me võime jagada andemeid või informatsiooni meie partnerite või reklaamijatega erilisteks pakkumisteks läbi Interneti.

Lingid
See veebilehekülg sisaldab linke teistele lehtedele. Palun olge teadlikud, et Intral.net ei ole vastutav privaatsuse tagamise eest teistel lehtedel. Me soovitame oma kasutajatel olla ettevaatlikud lahkumisel meie lehelt ja lugeda privaatsuse teadaannet iga lehe kohta, mis kogub isiklikku, identifitseerivat informatsiooni. See privaatsuse teadaanne rakendub ainult gintranet.com lehel sisestatud informatsioonile.

Teata sõbrale
Kui kasutaja otsustab kasutada meie teavitamisteenust, et informeerida sõpra sellest leheküljest, siis me küsime temalt sõbra nime ja e-maili aadressi. Intral.net saadab koheselt e-maili ning ei salvesta nime ega e-maili andmeid.

Turvalisus
Me ei vaatle veebileheküljel edastatud andmeid, need on konfidentsiaalsed, nii ei ole teil vajadust kasutada andmete edastamiseks SSL-i. Dokumendid on genereeritud CMSpoolt, need on salvestatud serveri turvapiirkonnas, kuid ikkagi on võimalik, et see informatsioon on kättesaadav ka teistele Interneti kasutajatele, kuigi mitte kergesti.
Sellel põhjusel Intral.net lehel ei peaks kasutatama delikaatseid või konfidentsiaalseid materjale. Kui teil on mingeid küsimusi turvalisuse kohta meie veebilehel, siis te saate meiega kontakteeruda läbi intral.net kontaktvormi.

Elektrooniline kirjavahetus
Intral.net ei salvesta mingit informatsiooni mitte registreerunud kasutajatest. Mitte registreerunud kasutajad ei saa kunagi ühtegi e-kirja meilt, kui just ei juhtu et nad e-mailivad meile otse ja meie vastame neile.