Meist lähemalt

tore, et Te huvitute.

Intral AS on aastal 2000 asutatud info- tehnnoloogia ettevõte. Oleme loodud, et pakkuda oma klientidele läbi kvaliteetsete ja moodsate it lahenduste, sidesüsteemide, tarkvara ning teenuste suuremat edu äris.Loe näidislugu siit!Usume koostöö edusse, seega kasutame mitmesuguste IT terviklahenduste pakkumisel oma heade koostööpartnerite abi. Meie vaieldamatuteks lemmikuteks on IBM serverid, Lenovo ja Fujitsu sülearvutid, Avaya kommunikatsoonitehnoloogia, Microsofti rakendusserverid ja kontoritarkvara, Linux/Unix serverisüsteemid ja Oracle + Mysql andmebaasisüsteemid

Intrali tegevuse eesmärgiks on veebipõhiste IT-lahenduste abil ettevõtete tööprotsesside efektiivsemaks muutmine. Intralis partneritena on hõivatud 18 inimest. Meie meeskond on töötanud koos üle 5 aasta, osa neist juba 10 aastat. Firma tegevusvaldkondadeks on ASP teenused, lõppkasutajatele IT juhtimise teenuse pakkumine , internetipõhiste ärilahenduste pakkumine ning Microsofti tarkvaralahenduste tehnilised konsultatsioonid.

Väärtustame pikaajalisi kliendisuhteid.Saades meie kliendiks, teeme kõik meist oleneva, et olla meile antud usalduse vääriline. Tuleme oma klientide soovidele alati vastu ning proovime leida mõlemaid pooli rahuldava kompromissi erinevate esilekerkivate probleemide korral. Teame, et meie teenustes on usaldus üks olulisimaid komponente.

Intrali majandustulemused on olnud stabiilsed. Realiseerimise netokäive oli 2006 aastal 6.5 miljonit krooni, kasum 1.7 miljonit, 2007 aastal olid tulemus vastavalt käive 6.3 ja kasum 1.9 miljonit krooni. Aktsiakapitali suuruseks on 400 000 krooni.